AEROC Вінниця – ФОП Досієнко (067)430-64-09

Нова упаковка газобетону AEROC D300

газобетон - купити зі складу Київ Обухів Березань

З 1 травня 2021 року ТОВ "Аерок" починає випуск блоків щільністю D300 в новій упаковці, білого кольору із широкою помаранчевою вертикальною полосою, з логотипом AEROC D300.

Ця продукція вже зовсім скоро матиме свою зовнішню індивідуальність, оскільки має бути широко впізнаваною для тих потенційних споживачів AEROC, котрі прагнуть до максимального тепла та затишку своїх майбутніх осель і при цьому раціонально ставляться до власних витрат на опалення в холодний період року.

Також однією з причин часткового ребрендингу дизайну стало збільшення обсягів виготовлення продукції щільністю D300, яка на сьогодні є найтеплішою серед різноманіття газобетонних блоків, котрі випускаються різними виробниками в Україні.

З питань наявності та асортименту продукції AEROC звертайтесь за телефоном +38(067)430-64-09

Купити газобетон зі складу можна у нас — пропонуємо весь асортимент продукції AEROC за найнижчою ціною.Контакти AEROC в м.Обухів та м Березань:


Головний офіс ТОВ "Аерок" та відділ збуту: 08700, Київська обл., м.Обухів, вул. Промислова 6

Склад завода AEROC – Березань: 07540, Київська обл., м.Березань, вул. Березанський шлях, 44-а

© 2021 Газобетон Вінниця / Склад AEROC – ФОП Досієнко
№1 на ринку з 2008 року. Газобетон, газоблоки AEROC. Поставка газобетонних стінових блоків, U-блоки, плити теплоізоляції АЕРОК, армовані вироби - плити перекриття, будівельні суміші (клей), інструмент. Склад Вінниця: доставка по Вінниці і Вінницькій області.
створення сайту: VR