AEROC Вінниця – ФОП Досієнко (067)430-64-09

Відеоматеріали

Працювати з газобетоном AEROC на будмайданчику — одне задоволення. Для будівельників цей процес простий і зручний. Але навіть при всій його простоті в цьому процесі є безліч нюансів і особливостей, про які потрібно знати. Тематичні відео про те, як правильно класти газобетон і будувати з нього, є найкращим способом детально познайомитися з процесом. Побачити роботу з газобетоном AEROC і дізнатися всі тонкощі технології Ви можете, завдяки нашим відеороликів.

ВИРОБНИЦТВО ГАЗОБЕТОНУ НА ЗАВОДАХ AEROC. ЗАСТОСУВАННЯ ПРОДУКЦІЇ В ВИСОТНОМУ І МАЛОПОВЕРХОВОМУ БУДІВНИЦТВІ

Технологія виробництва газобетону AEROC на заводах в м.Обухів та Березань Київської області. Виробництво газобетону на заводах AEROC. Застосування продукції в висотному і малоповерховому будівництві.

Газобетон Вінниця АЕРОК - якщо необхідні рекомендації та консультації по газобетону: вибір, інформація про кладці обробці будівлі - зв'яжіться з нами, все розповімо, покажемо, дамо всі необхідні довідкові матеріали та інструкції. Ваш склад газобетону Аерок Вінниця.

 

Стінові блоки D300

Матеріали про стінні блоки D300 (газобетонні блоки AEROC Д300) — одна з найпопулярніших і ходових позицій продукції.

AEROC з щільністю D300 не вимагає додаткового утеплення і має ряд переваг у використанні в порівнянні з блоками інших щільності.

AEROC — Найтепліший блок в Україні!

 

© 2022 Газобетон Вінниця / Склад AEROC – ФОП Досієнко
№1 на ринку з 2008 року. Газобетон, газоблоки AEROC. Поставка газобетонних стінових блоків, U-блоки, плити теплоізоляції АЕРОК, армовані вироби - плити перекриття, будівельні суміші (клей), інструмент. Склад Вінниця: доставка по Вінниці і Вінницькій області.
створення сайту: VR