AEROC Вінниця – ФОП Досієнко (067)430-64-09

Інформаційний розділ

Дочірні категорії

  • Продукція AEROC

    Асортимент продукції AEROC: стінові блоки, U-образні блоки, Теплоізоляція. Армовані вироби: плити перекриття, плити покриття. Клей, сухі будівельні суміші. Інструменти AEROC.

  • Технічні рекомендації

    Технічні рекомендації по роботі з матеріалами AEROC. Керівництво користувача, номенклатура, альбом технічних рішень та інші корисні матеріали. Проекти котеджів з газобетону AEROC (файли pdf).

  • Відеоматеріали

    Працювати з газобетоном AEROC на будмайданчику — одне задоволення. Для будівельників цей процес простий і зручний. Але навіть при всій його простоті в цьому процесі є безліч нюансів і особливостей, про які потрібно знати. Тематичні відео про те, як правильно класти газобетон і будувати з нього, є найкращим способом детально познайомитися з процесом. Побачити роботу з газобетоном AEROC і дізнатися всі тонкощі технології Ви можете, завдяки нашим відеороликів.

Газобетон AEROC Вінниця

Підбірка матеріалів про газобетон, матеріали AEROC, особливості будівництва з газобетону, технічні характеристики і розміри газоблоків, специфікації продукції та інші нюанси застосування продукції АЕРОК.

© 2022 Газобетон Вінниця / Склад AEROC – ФОП Досієнко
№1 на ринку з 2008 року. Газобетон, газоблоки AEROC. Поставка газобетонних стінових блоків, U-блоки, плити теплоізоляції АЕРОК, армовані вироби - плити перекриття, будівельні суміші (клей), інструмент. Склад Вінниця: доставка по Вінниці і Вінницькій області.
створення сайту: VR