AEROC Вінниця – ФОП Досієнко (067)430-64-09

Виробництво AEROC


ТОВ "Аерок" займає лідируючі позиції на ринку виробів з пористого бетону автоклавного твердіння в Україні і є найбільшим постачальником виробів з пористого бетону автоклавного твердіння під торговою маркою AEROC в усі регіони України.

Продукція AEROC випускається двома заводами, розташованими в Київській області - м Березань і м.Обухів. За своєю якістю відповідає найвищим вимогам українських і європейських стандартів, що підтверджено соотвествующих сертифікатами.

ТОВ "Аерок" було засновано в кінці 2006 року з метою будівництва заводу по виробництву автоклавного газобетону в м Березань Київської області. Завод, розташований в м Обухові (колишній "Обухівський завод пористих виробів") увійшов до складу компанії "Аерок" восени 2008 р

На заводі в м Обухів працює модернізована технологічна лінія "Універсал-60" потужністю 205 000 м3 на рік і нова високотехнологічна лінія німецької фірми WEHRHAHN Smart з об'ємом виробництва 295 000 м3 на рік.

На заводі в м Березань Київської області працює високотехнологічна лінія голландської фірми HESS AAC Systems B.V. проектної потужністю 560 000 м3 на рік.

Заводи ТОВ "Aерок" оснащені власними сертифікованими лабораторіями, які дозволяють чітко контролювати якість продукції, що випускається.
Кожна партія продукції має паспорт якості від заводу-виробника.

Стінові конструкції AEROC пройшли комплексні випробування з теплофізики, деформативності і міцності кладки, акустики, сейсмічних навантажень, вогнестійкості, радіології в базових НДІ Мінрегіонбуду України, ДІ "Інститут гігієни та медичної екології", випробувальному центрі державного департаменту пожежної безпеки МНС України, на підставі яких компанія гарантує найвищі споживчі властивості своєї продукції.

Продукція AEROC є кращою в своєму класі.

Офіційний представник заводу у Вінниці, Вінницької області та центральних регіонах України — ФОП Досієнко.

© 2022 Газобетон Вінниця / Склад AEROC – ФОП Досієнко
№1 на ринку з 2008 року. Газобетон, газоблоки AEROC. Поставка газобетонних стінових блоків, U-блоки, плити теплоізоляції АЕРОК, армовані вироби - плити перекриття, будівельні суміші (клей), інструмент. Склад Вінниця: доставка по Вінниці і Вінницькій області.
створення сайту: VR