AEROC Вінниця – ФОП Досієнко (067)430-64-09

Про нас

AEROC в Вінниці — це ФОП Досієнко!

Ми працюємо на ринку будівельних матеріалів і газобетону з 2006 року. З 2008 року займаємося виключно продукцією TM AEROC — це кращий вибір для побудови малоповерхового будівництва, приватних будинків, торгово-розважальних центрів і нових житлових мікрорайонів.

Практично всі торгові центри, і нові житлові квартали, побудовані за останні 10 років у Вінниці, будувалися за участю будівельних матеріалів AEROC - газобетонні блоки, армовані вироби (плити перекриття), теплоізоляційні панелі і ін.

ФОП Досієнко - AEROC Вінниця:

  • найбільший регіональний склад продукції AEROC;
  • найбільший асортимент, в наявності, в Вінниці і центральному регіоні України;
  • безкоштовний прорахунок будівництва, консультації по матеріалам і нюансам роботи;
  • безкоштовне зберігання купленої продукції, навантаження / завантаження;
  • доставка по місту, області, в сусідні регіони;
  • можливість "добрати" необхідні матеріали - блочки в малій кількості і ін .;
  • надійність і стабільність поставок, відповідальний підхід до термінів і даним обіцянкам.


Нам довіряють наші багаторічні партнери — СК ВІННИЦЯБУД, КОНЦЕРН ПОДІЛЛЯ, СК КАСКАД-БУДІНВЕСТ, АВМ Девелопмент і інші найбільші забудовники в регіоні.

За 10 років, з нашою участю побудовано більше 100 великих об'єктів — житлові мікрорайони, багатоповерхові будинки, торгово-розважальні центри, промислові та виробничі підприємства, склади, сельхоз. галузь, і сотні приватних будинків і котеджів.

Вінниця: Житловий мікрорайон ПОДІЛЛЯ — КОНЦЕРН ПОДІЛЛЯ, Житлові мікрорайони на Вишеньці, Слов'янка, Масиві, Центр міста, Замостя - СК ВІННИЦЯБУД. Торгово-розважальні центри: ТРЦ Феріде, ТРЦ СКАЙ-ПАРК, ПОДІЛЛЯ-СІТІ, ТРЦ КВАРТАЛ, Базар ВИШЕНКА, ТРЦ АНАСТАСІЯ, ТРЦ ИЗУМРУД, Центр ОРИГАМИ і багато інших.

Вінницька область: сотні приватних будинків і котеджів, величезні виробничі площі МХП Миронівський Хлібопродукт ТОВ "Вінницька птахофабрика" Вінницька область, м.Ладижин (ТМ НАША РЯБА), ТОВ "Люстдорф" (ТМ «На здоров'я) Вінницька область, смт. Іллінці і інші великі, середні і невеликі об'єкти.


Потрібен якісний, екологічно чистий, недорогий і енергоефективний матеріал? — Це AEROC. Це до нас!

Наш склад. Контакти: (067) 430-64-09 >>>

© 2022 Газобетон Вінниця / Склад AEROC – ФОП Досієнко
№1 на ринку з 2008 року. Газобетон, газоблоки AEROC. Поставка газобетонних стінових блоків, U-блоки, плити теплоізоляції АЕРОК, армовані вироби - плити перекриття, будівельні суміші (клей), інструмент. Склад Вінниця: доставка по Вінниці і Вінницькій області.
створення сайту: VR