AEROC Вінниця – ФОП Досієнко (067)430-64-09

ГАЗОБЕТОН ВІННИЦЯ — СКЛАД AEROC, ФОП Досієнко

Займаємося продажем газобетону, газоблоків і продукції заводу AEROC з 2008 року — розбираємося в товарі краще за всіх, працюємо більше всіх, і виправдовуємо довіру наших численних партнерів.

Переваги та вигоди співробітництва з нами:

  • найбільший регіональний склад продукції AEROC;
  • найбільший асортимент, в наявності, в Вінниці і центральному регіоні України;
  • безкоштовний прорахунок будівництва, консультації по матеріалам і нюансам роботи;
  • безкоштовне зберігання купленої продукції, навантаження / завантаження;
  • доставка по місту, області, в сусідні регіони;
  • можливість "добрати" необхідні матеріали - блочки в малій кількості і ін.;
  • акції і знижки - централізовані від виробника і проводимо "від себе";
  • надійність і стабільність поставок, відповідальний підхід до термінів і даним обіцянкам.

Практично всі торгові центри, і нові житлові квартали, побудовані за останні 10 років у Вінниці, будувалися за участю будівельних матеріалів АЕРОК: газобетон, стінні блоки, плити перекриття (армовані вироби), теплоізоляційні панелі, газоблоки.

З нашою участю побудовано більше 100 великих об'єктів - житлові мікрорайони, багатоповерхові будинки, торгово-розважальні центри, промислові та виробничі підприємства, склади, сільськогосподарська галузь, сотні приватних будинків і котеджів.

Про нас >>>

 

переваги газобетону AEROC
Мікроклімат
Газобетон (газоблок) являє собою штучний камінь з рівномірно розподіленими порами - осередками. Завдяки комірчастої структурі чудово утримує тепло всередині приміщення, полегшуючи обігрів. При цьому теплоізоляційні властивості стін з пористого бетону в 3-5 разів вище, ніж у цегли і в 8 разів вище, ніж у звичайного "важкого" бетону при однакових умовах температурного режиму.

Пожежна безпека
Газобетон (ніздрюватий бетон) відноситься до пожежобезпечних матеріалів: він не горить, не виділяє токсичних компонентів, перешкоджає поширенню вогню під час пожежі. Будинки, побудовані з газобетону, що не згорають, їх конструкції залишаються в незмінному вигляді і для усунення наслідків пожежі потрібно лише оновлення внутрішньої обробки. Будівельні елементи з газобетонного блоку задовольняють будь-яким класам по вогнестійкості.

Легко піддається обробці
Газобетон володіє легкістю обробки, властивими дереву. Його можна пиляти, свердлити, стругати і фрезерувати будь-яким ріжучим інструментом. Легко зробити кріплення і виконати проводку. З газобетоном виконуються самі мудрі архітектурні рішення - арки, колони, каміни і тд.

Легка вага
Газобетон - легкий будівельний матеріал, об'ємна вага якого може варіюватися в діапазоні від 300 до 1200 кг / м3. Однак в даний час, з огляду на комплексні вимоги до сучасних будівельних матеріалів, перш за все по теплопровідності, оптимально випускати ніздрюваті бетони з мінімальною об'ємною вагою 300-500 кг / м3.

Енергозбереження
З газобетону AEROC можна побудувати теплу зовнішню стіну без використання додаткової теплоізоляції, що відповідає вимогам по енергоефективності будівель. Повітронепроникна, значно скоротить витрату енергії на опалення.

Екологія
Газобетон виготовляють з вапна, цементу, піску і води - це традиційні сировинні матеріали, які не містять шкідливих домішок. При твердінні бетону в автоклаві в середовищі насиченої пари при температурі 175-185 С ° навіть випадково потрапили органічні домішки згоряють і випаровуються. Тому готові вироби не містять шкідливих компонентів і не виділяють їх в період експлуатації під впливом навколишнього середовища, вологи, тепла, сонця. Всі зазначені характеристики і переваги газобетону (газоблоків та іншої продукції TM AEROC) підтверджуються сертифікатами і протоколами випробувань .
© 2022 Газобетон Вінниця / Склад AEROC – ФОП Досієнко
№1 на ринку з 2008 року. Газобетон, газоблоки AEROC. Поставка газобетонних стінових блоків, U-блоки, плити теплоізоляції АЕРОК, армовані вироби - плити перекриття, будівельні суміші (клей), інструмент. Склад Вінниця: доставка по Вінниці і Вінницькій області.
створення сайту: VR